| Type van absorbeermiddel | Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Vorm | Cilindrisch |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Pakket | 25kg/bag |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Statische wateradsorptivity | ≥ 22% |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Maat | 0.51.0mm; 1.01.5mm; 1.52.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 35% |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Certificaat | j.SGS & BEREIK |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pakket | 25kg/bag |