| Naam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Eigenschap 1 | Hoge Schuringsweerstand |
| Eigenschap 2 | Hoge Verbrijzelingssterkte |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Naam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Eigenschap | Hoge Schuringsweerstand |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Naam | Moleculaire Zeef 3a |
|---|---|
| Voordeel | Goede Absorptie |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Grootte | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |