| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Statische Geadsorbeerde Methanol | ≤ 15% |
| Slijtagetarief | ≤ 0,20% |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Pakket | 25kg/carton trommel; 150 per stelen trommel |
|---|---|
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| kleur | Beige |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Type | adsorbens |
| grootte | 23mm, 35mm, 46mm |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| vorm | Korrelige korrel, |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| kleur | beige |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Pakketvochtigheid | ≤1.5% |
| EINECS NR | 215-684-8 |
|---|---|
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Vorm | Korrelig |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |