| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
|---|---|
| Maximale bulkdichtheid | 00,72 g/ml,0.70 g/ml |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
|---|---|
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |