| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| PH waarde | 6-8 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| PH waarde | 6-8 |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Vorm | parel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |