| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Vorm | Cilindrisch |
|---|---|
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| PH waarde | 6-8 |