| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Kleur | Wit |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Vorm | Cilindrisch |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Werktemperatuur | 80°C |
|---|---|
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Shelf Life | 2 Years |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |