| kleur | beige |
|---|---|
| vorm | bal, korrel, strook; |
| grootte | 3--5.0mm; 4--6.0mm; |
| Pakketwatergehalte % | ≤ 1,5; |
| Statische geadsorbeerde CO2 % | ≥18.0 |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Statisch geadsorbeerd water | 25.0% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| Vorm | korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| grootte | 2.0--3.0mm; 3.0--5.0mm; 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water % | ≥21.0 |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| kleur | beige |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte % | ≥98.0 |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| Leven in dienst | 2-3years |
|---|---|
| type | Adsorbens |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Product Category | Carbon Molecular Sieve |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Vorm | korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Verschijning | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Diameter | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |