| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Statische geadsorbeerde n-hexane % | ≥12.0 |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Maximum bulkdichtheid | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Verpakking | 25 kg/BAG |
| Vorm | Sferisch |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
| Oorsprong | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Zuiverheid | ≥ 99% |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |