| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| PH | 7-9 |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Verpakking | 25 kg/BAG |
| Vorm | Sferisch |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Absorptievermogen | > 18% |
| Kleur | Beige |
| Type | Adsorbens |
| Wateradsorptie | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Type | Adsorbens |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Grootte van de poriën | 3-10 Å |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kleur | Beige |
| Uiterlijk | Wit poeder |
| Oorsprong | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Zuiverheid | ≥ 99% |