| Type | Adsorbens |
|---|---|
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| PH waarde | 2-12 |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Poriegrootte | 2-3nm |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Naam | Moleculaire Zeef 4a |
|---|---|
| CAS NR | 63231-69-6 |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Zuiverheid | 98% |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Naam | Moleculaire Zeefdroger xh-9 |
|---|---|
| Toepassing | Koelende Installaties |
| Slijtage rate%≤ | 0,1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0,9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |