| naam | moleculaire zeef dehydrerende pakketten |
|---|---|
| Andere Naam | 3 ångström moleculaire zeven |
| Slijtage rate%≤ | 0.1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| naam | moleculaire zeefkorrels |
|---|---|
| Functie | Effectency |
| Toepassing | Verwijder Vochtigheid |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Zuiverheid | 98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Grootte van de poriën | 3A |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Sollicitatie | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Vorm | Sferisch |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Samenpersende Sterkte | 85N |