| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Verpakking Details | 25 kilo geweven polypropyleen zakken met een plastic bekleding. |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| PH Waarde | 2-12 |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Model | Cms-220 |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| naam | moleculaire zeefadsorber |
|---|---|
| Functie | Betrouwbaarheid |
| temperatuur | 250℃To 450℃ |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| naam | Moleculair Zeefadsorbens |
|---|---|
| Functie | Ultra Lage Slijtage |
| Slijtage rate%≤ | 0.1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| naam | Moleculair Zeefadsorbens |
|---|---|
| Statisch water adsorption%≥ | 19.0 |
| Slijtage rate%≤ | 0.1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.85 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |