| Maat | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Statisch geadsorbeerd water | 25.0% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| Wateradsorptie | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Type | Adsorbens |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
|---|---|
| Vorm | Gebiedparels |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Model | Cms-220 |
|---|---|
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Statische Wateradsorptie | GEWICHT ≥ 22% |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Grootte | 2-4 mm |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Levensduur | 2-3years |
| PH waarde | 2-12 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Kleur | wit |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| PH Waarde | 3-4 |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| PH Waarde | 2-12 |