| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Grootte van de poriën | 3A |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Gebiedparels |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Poriegrootte | 2-3nm |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
|---|---|
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Vorm | Sferisch |
| Productnaam | moleculair zeefadsorbens |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Type | adsorbens |
| zuiverheid | 98% |
| grootte | 2.0--3.0mm; 3.0--5.0mm; 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water % | ≥21.0 |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| kleur | beige |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte % | ≥98.0 |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Certificaat | j.SGS & BEREIK |