| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Werktemperatuur | 80°C |
|---|---|
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| PH | 7-9 |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| PH waarde | 6-8 |