| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Model | Cms-220 |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| PH Waarde | 2-12 |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Grootte van de poriën | 3-10 Å |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kleur | Beige |
| Uiterlijk | Wit poeder |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Statisch geadsorbeerd water | 25.0% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| kleur | Black |
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| kleur | Black |