| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Levensduur | 2-3years |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| kleur | beige |
| Maat | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Evenwicht Watercapaciteit | ≥ 27% |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| CAS NR | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm |
| Vorm | deeltje |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |