| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vorm | Deeltje |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Maat | 2.03.0mm; 3.05.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Vorm | korrelige strook |
| kleur | Beige |
| Quality Management | ISO9001 |
| Het stapelen van dichtheid g/ml | 0.66 |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Pakketvochtigheid | ≤1.5% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |