| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
|---|---|
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Kleur | Beige |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Grootte van de poriën | 3A |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Gebiedparels |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Kleur | Beige |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| PH waarde | 6-8 |