| Max Water Adsorption | 21.5%min |
|---|---|
| Maximale bulkdichtheid | 00,72 g/ml,0.70 g/ml |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Vorm | Gebiedparels |
| Vochtgehalte | 0,3% |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
|---|---|
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
| Kleur | Beige |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Werktemperatuur | 80°C |
|---|---|
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Houdbaarheid | 2 jaar |