| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| PH | 3-10 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Zuiverheid | 98% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |
|---|---|
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
| PH | 3-10 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Bulkdichtheid | 00,68-0,72 g/ml |
| Pakket | 25 kg/BAG |
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Deeltjesdichtheid | 10,2-1,3 g/ml |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kleur | Beige |
| Uiterlijk | Wit poeder |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Grootte van de poriën | 3-10 Å |