| Oorsprong | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Zuiverheid | ≥ 99% |
| Modelaantal | zeoliet 13x |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥0.72g/ml, 0.68g/ml |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Statisch geadsorbeerd water | 25.0% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Kleur | Beige |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Maximum bulkdichtheid | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Maximum wateradsorptie | 21.5%min |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Verpakking Details | 1, 25 kg/karton; 2, 35 kg/kartontrommel; 3, 150 kg/verzegeld ijzeren trommel |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Merknaam | Xi'an Lvneng |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| PH | 3-10 |
|---|---|
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Kleur | Beige |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |